Jaka jest cena i wyposażenie Hondy HRV Hybrid?

Jaka jest cena i wyposażenie Hondy HRV Hybrid?

Honda HRV Hybrid – Cena i Wyposażenie

Honda HRV Hybrid to najnowsze wcielenie w popularnej serii samochodów hybrydowych marki Honda. Przeznaczony na rynek europejski model odznacza się lekkością, nowoczesnym designem oraz bogatym wyposażeniem podstawowym. Cena Hondy HRV Hybrid jest bardzo atrakcyjna i w porównaniu z innymi pojazdami hybrydowymi wygląda bardzo przystępnie. Po ofercie cenowej warto zwrócić uwagę na standardowe wyposażenie samochodu, które obejmuje m.in. system kontroli trakcji, aktywne zawieszenie oraz system bezkluczykowego dostępu. Nakładka na desce rozdzielczej upraszcza obsługę samochodu, a w modelu z 2020 roku nowe funkcje w systemie HondaLink powinny zadowolić kierowców zainteresowanych samochodami hybrydowymi.

Tabela poniżej przedstawia detale cenowe i wyposażenia modelu Hondy HRV Hybrid.

Cena Wyposażenie
Od 23 500 €
 • aktywne zawieszenie – 8-stopniowe
 • system kontroli trakcji
 • bezkluczykowy dostęp
 • nakładka na desce rozdzielczej z klawiaturą dotykową
 • system HondaLink

Partner przyrodniczy – Honda HR-V Hybrid

Cena i wyposażenie Honda HRV Hybrid

Honda HRV Hybrid to trzecie wydanie samochodu miejskiego produkowanego przez firmę Honda i towarzyszący mu model hybrydowy idealnie komponuje się z jego ekologicznym charakterem. Dostępny w trzech wersjach, z silnikami benzynowymi i hybrydowymi – dwa 1,5-litrowe i jeden hybrydowy o pojemności 2,0 litra – oraz bogatym wyposażeniem z wieloma systemami bezpieczeństwa, opcjonalnymi systemami audio i systemami bezpieczeństwa czynnego. Cena zaczyna się od <33 900 zł za podstawową wersję Hybrid i może sięgać do 45 900 zł za wyposażenie w opcjonalne wyposażenie dostępne w wersjach EX i EXL.

Tabela:

  Sportowy EX EXL
Cena 33 900 zł 41 000 zł 45 900 zł
Kolor nadwozia Czerwony Spark Metalic Głęboki Olimpijski Niebieski Perłowy Miedziana Perłowa
Kamera cofania Nie Tak Tak
Oświetlenie LED Nie Tak Tak
Bezpieczeństwo Tak Tak + zWiZ Tak + zWiZ + HDZ

Honda HRV Hybrid – ceny i wyposażenie

Hybrydowa wersja Hondy HRV to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesną technologię i oszczędność paliwa. Wersja ta posiada silnik benzynowy o połączonym z silnikiem hybrydowym. Cena tego modelu zaczyna się od 135 000 zł za wersję podstawową, natomiast wersja z silnikiem hybrydowym wyposażoną w najwyższy poziom wyposażenia wynosi 165 000 zł. Honda HRV Hybrid posiada szereg rozszerzeń i udogodnień, które mają na celu zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających. Standardowe wyposażenie samochodu obejmuje między innymi: czujnik zmierzchu, reflektory LED, kamerę cofania, 7-calowy ekran dotykowy, zawieszenie regulowane pneumatycznie, automatyczny system kontroli jazdy, czy system audio z Bluetooth.

Elementy wyposażenia:

 • Czujnik zmierzchu
 • Reflektory LED
 • Kamera cofania
 • 7-calowy ekran dotykowy
 • Regulowane zawieszenie pneumatyczne
 • Automatyczny system kontroli jazdy
 • System audio z Bluetooth

Ceny modeli Honda HRV Hybrid

Model Wyposażenie Cena
Honda HRV Hybrid Podstawowe 135 000 zł
Honda HRV Hybrid Najwyższy poziom wyposażenia 165 000 zł

Honda HRV Hybrid z silnikiem i hybrydowym to doskonałe połączenie wydajności z ekonomiczną jazdą. Posiada szereg rozszerzeń i udogodnień, takich jak czujnik zmierzchu, reflektory LED, kamerę cofania, 7-calowy ekran dotykowy, zawieszenie regulowane pneumatycznie, system kontroli jazdy, czy system audio z Bluetooth. Cena podstawowego modelu wynosi 135 000 zł, natomiast wersja najwyższego poziomu wyposażenia 165 000 zł.Chcesz dowiedzieć się, jaka jest cena oraz jakie wyposażenie ma hybrydowa Honda HRV? Kliknij w link i poznaj szczegółowe informacje: https://www.hondapark.pl/pl/samochody/samochody-nowe/modele/hr-v-hybrid.html.