Xiaomi redmi 9 to telefon na każdą okazję

Smartfon od chińskiego giganta, który produkuje między innymi elektronikę — stał się hitem na całym świecie. Nie widzi to, ponieważ telefon posiada wiele do zaoferowania, w tym świetny aparat i niesamowity czas pracy na baterii. Urządzenie jest jednak drogie, skaner linii papilarnych działa słabo, a niektórzy użytkownicy są niezadowoleni z oprogramowania. Ogólnie rzecz biorąc, Xiaomi redmi 9 to świetny smartfon z wieloma świetnymi funkcjami.

Funkcjonalny chiński smartfon o wysokiej wydajności

Aparat w Xiaomi redmi 9 jest doskonały. Kolory obrazu są naturalne, a kontrast dobry. Xiaomi redmi 9 posiada również tryb portretowy, który pozwala na tworzenie pięknych portretów z rozmytym tłem. Istnieje również szereg ustawień dla różnych opcji obróbki zdjęć. Jakość wideo w Xiaomi redmi 9 jest również bardzo dobra. Funkcja elektronicznej stabilizacji obrazu pozwala użytkownikom tworzyć czyste filmy bez zniekształceń obrazu. Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 4000mAh. Wystarczy to na prawie dwa dni użytkowania na jednym ładowaniu. Funkcja szybkiego ładowania pozwala na naładowanie baterii od 0% do 60% w zaledwie 30 minut. Jest to jedna z najlepszych baterii w tym przedziale cenowym, poprawiająca ogólną użyteczność. Co więcej, bateria dobrze trzyma ładunek nawet przy intensywnym użytkowaniu. Rozpoznawanie odcisków palców w Xiaomi redmi 9 pozostawia wiele do życzenia. Niektórzy użytkownicy skarżą się, że przez większość czasu nie działa. Skaner nie rozpoznaje niektórych powierzchni i dlatego nie działa, jeśli telefon jest trzymany w określony sposób. Oznacza to, że przy każdym odblokowaniu telefonu komórkowego trzeba użyć hasła lub wzoru. Może to szybko stać się męczące i niektórzy użytkownicy wolą w ogóle z nich nie korzystać.

Xiaomi redmi 9 to smartfon z mnóstwem świetnych funkcji

Aparat jest świetny, czas pracy na baterii jest dobry i nie tylko. Jednak są też pewne wady. Skaner linii papilarnych może zawieść, zdarzają się też problemy z oprogramowaniem. Jednak te problemy mogą zostać rozwiązane dzięki aktualizacjom od zespołu wsparcia Xiaomi. Smartfon stanie się jeszcze lepszy dzięki regularnym aktualizacjom, które zawierają nowe funkcje i poprawki od Xiaomi Support. Jeśli kogoś stać na niego i nie ma problemów z ceną czy oprogramowaniem, to można go spokojnie polecić. W przeciwnym razie, jeśli nie możesz sobie pozwolić na cenę premium i chcesz uniknąć problemów z oprogramowaniem w przyszłych aktualizacjach, powinieneś rozważyć zakup tańszej alternatywy.