Xiaomi redmi 9 to świetny telefon

Oferuje wszystkie funkcje flagowego modelu w przystępnej cenie. Jednak ze względu na niską cenę, niektóre funkcje są ograniczone. Telefon ma też kilka wad, ale nie psują one wrażeń. Xiaomi redmi 9 jest obecnie dostępny na Amazonie w cenie 250 dolarów. Dzięki temu jest to najbardziej przystępny cenowo telefon dostępny na rynku.

Xiaomi redmi 9 posiada 6,26-calowy ekran o proporcjach 2:1

o rozdzielczości 1080p, ekran obsługuje HDR. Telefon ma wycięcie i podbródek, ale jest stosunkowo wygodny w użytkowaniu. Korpus jest przyjemny w dotyku i korzystnie wypada w porównaniu z droższymi telefonami. Jest to zasługa aluminiowego korpusu i szklanego tylnego panelu. Jest przyjemna w dotyku i dobrze się prezentuje. Wykończenie wokół ekranu jest minimalne i dobrze komponuje się z obudową. Czytnik linii papilarnych znajduje się na plecach, co może być nieco kłopotliwe. Ogólnie rzecz biorąc, Xiaomi redmi 9 dobrze siedzi w dłoni i wygląda świetnie. Jeden z najbardziej atrakcyjnych telefonów na dzisiejszym rynku, Xiaomi redmi 9 posiada chipset SD489 z oceną jednordzeniową 1,8 i wielordzeniową 6,7. Chipset ten sparowany jest z 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć poprzez slot kart microSD. Choć nie jest tak potężny, jak inne telefony, to w tym przedziale cenowym sprawdza się dobrze. Gry działają płynnie, a aplikacje otwierają się szybko, co ułatwia korzystanie z urządzenia. Testy benchmarkowi pokazują wydajność porównywalną z flagowymi telefonami, takimi jak Samsung Galaxy S9+; można też grać w dość wymagające graficznie gry, takie jak PUBG Mobile. Ogólnie rzecz biorąc, telefon oferuje doskonałą wartość w tym punkcie cenowym.

Jakie korzyści oferuje smartfon Xiaomi?

Bateria o pojemności 3300 mAh jest niewymienna, ale wspiera szybkie ładowanie dzięki technologii Qualcomm Quick Charge 3.0. Dzięki dołączonej ładowarce możesz zwiększyć żywotność baterii nawet o 50% w zaledwie 30 minut! Dodatkowo 10-procentowe ładowanie może wydłużyć żywotność baterii o 1-2 godziny. Taka żywotność baterii jest więcej niż wystarczająca dla potrzeb większości ludzi i pozwala im pracować cały dzień na jednym ładowaniu. Dzięki szybkiemu ładowaniu możesz korzystać ze swojego telefonu podczas ładowania! Jest to coś, czego nie jest w stanie zapewnić wiele droższych telefonów komórkowych. Z drugiej strony, niektórzy użytkownicy narzekali, że aparat nie jest tak dobry, jak oczekiwali po standardach Xiaomi.